Zakład Ogólnobudowlany Szczepanik Spółka Jawna jest liderem na rynku budowlanym Opolszczyzny a swym obszarem działalności obejmuje całą Polskę. Generalne Wykonawstwo inwestycji jest obszarem o najdłuższej tradycji i doświadczeniu.

 

Na przestrzeni kilkunastu lat Zakład Ogólno-Budowlany Szczepanik Spółka Jawna zrealizował kilkadziesiąt inwestycji w tym projekty duże i skomplikowane. Wartość tych projektów przekroczyła kilkanaście milionów złotych. Potencjał finansowy i logistyczny oraz szerokie doświadczenie pozwalają firmie realizować pełen zakres usług budowlanych. Elastyczność i innowacyjność Zakładu Ogólno-Budowlanego Szczepanik Spółka Jawna jest szczególnie doceniana przez Klientów z zakresu budownictwa konstrukcyjnego, przemysłowego,deweloperskiego, budowy obiektów użyteczności publicznej oraz renowacji obiektów zabytkowych.

 

Wysoka wiarygodność Zakładu Ogólno-Budowlanego Szczepanik Spółka Jawna oraz profesjonalizm wykonywanych usług potwierdzone są współpracą z polskimi i międzynarodowymi partnerami.

 

Kluczowym obszarem działalności Zakładu Ogólno-Budowlanego Szczepanik Spółka Jawna jest realizacja prac budowlanych w charakterze generalnego wykonawcy. Dzięki dużemu doświadczeniu w zakresie realizacji prac budowlanych o różnym charakterze tj. stanów surowych, remontów, adaptacji i prac wykończeniowych, jesteśmy w stanie zaoferować najbardziej kompleksowe usługi. Naszym klientom służymy także radą w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań zmniejszających koszty lub podnoszących jakość w ramach założonej ceny. Posiadamy unikalne doświadczenie w zakresie realizacji prac budowlanych w gęstej zabudowie miejskiej, dzięki czemu prace budowlane realizowane są szybko i sprawnie, z minimalną uciążliwością dla sąsiadów. Nasze prace nakierowane są na realizację projektów o nietypowych i nowoczesnych rozwiązaniach oraz wysokim standardzie wykonania. Działając od ponad dwudziestu pięciu lat na rynku budowlanym zbudowaliśmy stałą i wykwalifikowaną załogę, która sprawdza się zarówno w realizacjach gdzie priorytetem jest krótki termin wykonania, w tym w czynnych obiektach, jak również w złożonych realizacjach wymagających wysokich kwalifikacji.