Greenhouse

GREENHOUSE to inwestycja która wyróżnia się prostą, nowoczesną architekturą oraz przemyślaną koncepcją urbanistyczną. Jasne elewacje budynku wykonane między innymi z klinkieru podkreślają elegancję i prestiż inwestycji. Budynek tworzyć będzie czterdzieści mieszkań na czterech kondygnacjach. Mieszkania dostępne są z trzech klatek schodowych wyposażonych w cichobieżną windę w głównym lobby. W trosce o poczucie prywatności i wygodę mieszkańców starannie zaprojektowano rozkłady lokali o powierzchniach od 30 do 90 m2. Cała posesja zostanie ogrodzona i monitorowana, a podgląd obrazu z wybranych kamer będzie dostępny w indywidualnych odbiornikach TV.

 

www.greenhousekrapkowice.pl

Horyzont

HORYZONT to nowoczesny budynek mieszkalny – starannie zaprojektowany zespół mieszkaniowy. Zlokalizowany jest w samym sercu miasta przy ulicy Krasińskiego (5 minut pieszo od Rynku), co zapewni doskonałą komunikację, wygodny dojazd oraz kompleksową infrastrukturę usługowo-handlową. Budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.
W czterokondygnacyjnym budynku znajduje się 29 funkcjonalnych mieszkań studyjnych o powierzchni 40,00 m2 do przestronnych i wygodnych apartamentów wraz z tarasami o powierzchni 86,30 m2. Mieszkania zostały wykonane w podwyższonym standardzie deweloperskim.

Po więcej informacji zajrzyj na stronę:

www.horyzontkrapkowice.pl

Dysponujesz gruntem?

Budujemy dużo ale plany na przyszłość mamy dalekosiężne a potencjał ogromy,
jeżeli są Państwo w posiadaniu atrakcyjnych gruntów na terenie województwa Opolskiego prosimy o kontakt.